Rozwiana epidemia na błękitnym niebie

Gdy jakiś czas temu przeczytałam na jakiejś stronie o opryskach chemtrails pomyślałam, że to jakaś bzdurna teoria spiskowa. Poszperałam trochę w necie i odsunęłam temat na bok, jednak postanowiłam być uważna i przyglądać się, czy wszystkie samoloty zostawiają tzw. „smugi kondensacyjne”. Moje wątpliwości się rozwiały. Nie wszystkie.

Ale od początku. „Smugi kondensacyjne” tudzież opryski chemtrails są to widoczne gołym okiem na niebie smugi, które zostawiają samoloty.

Mówi się nam, że gorące powietrze z silników w niskiej temperaturze wysoko nad ziemią zostawia takie smugi. No, nie bardzo. Gdyby tak było pasażerowie siedzący z tyłu samolotu mieliby okna przysłonięte „białym mlekiem” podobnie jak w przypadku gdy wlatuje się w chmurę. Siedziałam nie raz w tylnej części samolotu i nigdy nie widziałam, by coś się działo z gorącym powietrzem z silników.

Ale dobrze, możemy przyjąć, że z tak bliskiej odległości na przykład tego nie widać. Wobec tego polecam podnieść głowę w górę gdy słyszycie szurgot samolotu i po prostu obserwować czy wszystkie samoloty zostawiają smugi. Jeśli mieszkacie nad tunelem lotniczym, którym latają normalne pasażerskie samoloty nie zobaczycie aby ciągnęły się za nimi mleczne ogony. Ja mam z jednej strony nad domem tunel lotniczy. Latają tam raz na jakis czas samoloty pasażerskie, ani razu nie zostawiły smug kondensacyjncyh.

Natomiast w nocy (ale nie tylko) często słyszę dosłownie nalot innego/innych samolotów. Dlaczego nazywam to nalotem? Samolot pasażerski przelatuje swoim tunelem i leci gdzieś tam do Egiptu czy gdzieś. Słychać go przez jakiś czas i koniec. Samolot rozsiewający tak zwane „smugi kondensacyjne” robi okrążenia i wraca kilkakrotnie. Nie wsłuchujemy się w samoloty, bo ruch lotniczy jest rzeczą normalną w naszych czasach, ale warto się wsłuchać i sprawdzić jakie kolejne bzdety się nam sprzedaje.

chemtrails

Gdyby to były faktycznie smugi kondensacyne – gorące powietrze z silników, nie spadałoby tak drastycznie na dół. Widać tutaj, że to nie jest żadne powietrze (gorące powietrze jest bardzo lekkie) tylko jakieś ciężkie substancje chemiczne.

chemtrails

A to co? Fotomontaż, czy zabawa w avionetkowego tarzana.

Polecam obejrzeć film nakręcony z kabiny pilota na którym widać tak zwane smugi kondensacyjne. http://www.sekretyameryki.com/?p=2803

Na stronie wolnemedia.pl czytamy:

UKRAINA. Od końca października na Ukrainie a aktualnie także i w Polsce tysiące mieszkańców miast zaobserwowało nisko latające samoloty rozpylające chemikalia.

Na Ukrainie milicja stwierdziła że jest to dezynfekcja powietrza. Wkrótce po tej “dezynfekcji” wybuchła tam epidemia grypy.

W ciągu kilku godzin u wielu osób wystąpiły objawy złego samopoczucia, u niektórych na ramionach pojawiły się czerwone pręgi. W ciągu dwu dni ponad 10 osób zmarło skutkiem ostrej niewydolności układu oddechowego (co ogłosiło WHO na swej stronie 30 października).

Płuca niektórych zmarłych były wypełnione krwią. Gorączka osiągała u nich 39-40 stopni, a temperatura płuc sięgała do 55 stopni (!). Objawy te przypominały zarówno słynną “hiszpankę”, jak i dżumę płucną, wąglika płucnego, SARS i ptasią grypę (H5N1).

Następnych 40 osób zmarło w przeciągu kilku dni. Co było potem, wszyscy wiemy. Pamiętamy, że do dnia 30 października nikt na Ukrainie nie słyszał o żadnej zarazie, żadnej epidemii. A potem “ukraińska plaga” nagle wybuchła z całą siłą – znikąd. Czyż nie przedziwny zbieg okoliczności?

31.10.2009 redaktorzy gazety kijowskiej otrzymali dziesiątki doniesień telefonicznych o małych samolotach opryskujących aerozolem za dnia. Oddalając te informacje, okręgowe biuro reakcji na zagrożenia powiedziało: “nie wydano żadnych pozwoleń małym samolotom, żeby latały w obrębie miasta”. Jednak naoczni świadkowie widzieli opryski we Lwowie, Tarnopolu i in. ukraińskich miastach.

src: http://wolnemedia.net/?p=18370

Bardzo ciekawe, czy to faktycznie ma związek z nagłymi epidemiami. Swoją drogą WHO miałoby nawet powody aby coś takiego zrobić. Na Ukrainie ludzie przestali się szczepić, po tym jak jakieś dziecko zmarło parę dni po otrzymaniu szczepionki. Nie od dzisiaj wiadomo, że szczepionki zawierają szkodliwe substancje chemiczne jak rtęć i są niebezpieczne. Ludzie przestali się szczepić, więc rząd przestał dokonywać zakupów od WHO wartych zapewne jeśli nie miliony to na pewno setki tysięcy dolarów. No cóż nauczka dla Ukraińców dobra! Nie szczepili się i proszę! EPIDEMIA! Tak na marginesie – dezynfekcja powietrza?! No proszę..

W Belgi były burmistrz miasta Evergen wszczął śledztw, w sprawie Chemtrails, masowych szczepień i Codex Alimentatius. Nie wiem czy coś z tego już wynikło. Z wolnych mediów raczej się tego nie dowiemy…

No cóż, pozostaje pytanie PO CO rozpylają nad nami świństwa? Gdy nie wiadomo o co chodzi, chodzi o pieniądze. Ile ludzi zachoruje od tego świństwa i będzie się leczyć, coraz częściej w prywatnych klinikach i leczyć się lekarstwami. Korzyści dla koncernów farmaceutyczno-medycznych nieograniczone. Nie wiem czy o to chodzi, ale brzmi to całkiem sensownie.

Tak czy inaczej, masakra. Podobno budowa dział orgonowych chroni przed tym.

dowiedzieć się więcej można tutaj:
http://www.globalnaswiadomosc.com/raporttellerachemtrail.htm
http://imageevent.com/firesat/strangedaysstrangeskies

No cóż, jak widać rozpylać można co się chce i wpływać jak się chce na pogodę:
http://www.tvn24.pl/12691,1626916,0,1,naukowcy-wywolali-pierwszy-snieg-w-chinach,wiadomosc.html

Oczywiście można też twierdzić, że te wszystkie opryski to są próby ochrony ziemi przed promieniowaniem kosmicznym lub innym „zagrożeniem” jednak dla mnie to jest naciągane. Rozsiewanie w powietrzu metali (zwłaszcza ciężkich) i innych chemikaliów powinno być zabronione i najlepiej raz zestrzelić taki samolot i skończyć tą imprezę. Jestem straszna? A co innego zrobić. Raz się postraszy i koniec. No i do tego oczywiście prawnie zakazać takich praktyk.

(O ile w przypadku jodku srebra nie ma zagrożenia, to już oddychanie rozproszonym alluminium [podowuje opady] to prosta droga do zatrucia organizmu i niewydolności oddechowej. Mam nadzieję, że aktualne powodzie w Polsce są w wynikiem decyzji natury a nie człowieka)

nie ma smug
no dalej, gdzie te smugi kondensacyjne?
smugi?
smugi?
Poszukajcie i poobserwujcie sami 🙂

Reklamy

5 Responses to Rozwiana epidemia na błękitnym niebie

 1. gordon says:

  Niby skąd tak powszechnie wiadomo, że szczepionki są szkodliwe? I jaki jest squad tych chemitrails? Można gdzieś o tym przeczytać z bardziej naukowej strony?

 2. rakpap says:

  O chemtrails można. Wpisz w goolge geoinżyneria, są też dobre artykuły o tym na globalnej świadomości, zresztą zalinkowałam w artykule do nich.

  Szczepionki zawierają śmiertelną dawkę rtęci w postaci Tamifilu, napiszę o tym osobną notkę za jakiś czas

 3. czarek borowski says:

  oj ala ala. w czasie kilku godzinnego lotu 200 pasazerow sporo nasra i jak zabraknie miejsca w zbiornikach to trzeba to zrzucic.

 4. zenobiusz says:

  Wiem że nie na temat ,ale szukam sojuszników, w ważnej sprawie.!!!!

  Działa orgonowe ,broń ,czasów ostatecznych.

  Afryka i działa orgonowe w 2010 roku

  http://www.orgoniseafrica.com/orgonit-orgon-afrika-safari-expedition/orgone-energy-healing-with-orgonite-2010.html

  Całe południe Afryki, pokryte jest, wielu tysiącami dział orgonowych(patrz mapka link wyżej).A my???

  Jesteśmy dziesięć lat, “za Murzynami”

  Rodacy! Bracia i Siostry!! Do roboty, komu przyszłość miła.

  Do broni!!!!!! Nie słyszycie???? Larum grają.!!!!!

  Komplet materiałów,na temat jak zbudować cloudbuster w zakładce” Budujcie Cloud-bustery” u góry Strony Głównej.

  http://counter108.wordpress.com/2009/11/17/wilhelm-reich-i-ufo/

  Fragmenty tekstu, o zastosowaniu cloudbusterów, jako broni przeciwko UFO, przez odkrywce orgonu,Wilhelma Reicha.

  Reich dokonał przypadkowego odkrycia, które kilku oficerów Sił Powietrznych uznało za bardzo interesujące, włączając w to Generała Harolda Watsona, szefa wywiadu w Bazie Powietrznej Wright-Patterson.

  http://zenobiusz.wordpress.com/2010/05/28/dziala-orgonowe-bron-czasow-ostatecznyych/

 5. Pingback: Puzzle powodziowe i gorączka zachodniego nilu « rakpap

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: