Co europosłowie myślą o traktacie lizbońskim

Dzisiaj bez nadmiernego rozwodzenia się. Daję ponownie video, tym razem kilku europosłów, którzy wypowiedzieli się co naprawdę myślą o traktacie lizbońskim na forum europarlamentu.

Jak widać niechęć do traktatu lizbońskiego nie jest tylko chorym wymysłem uwstecznionych tradycjonalistów. Uczciwi europosłowie, również dostrzegają absurd i niebezpieczeństwo traktatu.

PS: Brawo dla tych posłów, którzy ponad dobry stołek i pieniądze przedkładają wierność ideałom i w sumie również moralności. A że większość przegłosowała ten traktat – cóż, gdy już się siedzi w Brukseli i zarabia do 25 000 euro miesięcznie podejrzewam, że nie specjalnie ma się ochotę zastanawiać i wychylać z własnymi kontrowersyjnymi opiniami.

(btw, nie wiem czy to jest jasne, te 25 000 euro nie bieże się z nieba, tylko m. in. z naszych podatków. Dawanie takich pensji jest wręcz gorącym zaproszeniem do porzucenia interesów państw członkowskich, na rzecz interesów posła. Posiedzę cicho póki kadencja się nie skończy! A co się będę wychylać, dobrą fuchę mam

To samo zresztą się odnosi do naszego parlamentu i sejmu)

Nawet ugrupowania komunistyczne manifestowały za przeprowadzeniem referendum we wszystkich krajach członkowskich! Kładziemy radosnym ruchem podwaliny pod kolejny system totalitarny i obawiam się, że wcale nie przesadzam.

Edit: 22:58
Dodaję jeszcze wypowiedź europosła Nigel’a Farage na temat przeforsowania Traktatu Lizbońskiego mimo negatywnego wyniku referendum.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: